ogrenci-evi-battaniyeli-uyuyan-bir-takim-adamlar

Doğru söze çok fazla bir şey söylemek zor.. Ben ki, siyaset konusunu çok raftan aşağı indirmek istemeyen; aşırı muhaliflere de , aşırı iktidarlara da , aşırı iktidarsızlara(!)da karşı çıkan ılımlı biriyimdir.. Ama , söz konusu artık gerçekten insanların yatak odalarına kadar el uzatmak olursa, o zaman susmak pekte mümkün olmaz..

Zira, aynen Yılmaz Özdil ustanın da belirttiği gibi, bizler de üniversite okuduk.. Her önümüze gelenle düşüp kalkmadık! Gençlik garip şey.. Hele ki o yaşlarda.. Boşuna DELİKANLI denmiyor o yaştakilere.. Elbetteki insanlar birbirlerini sevecekte sevişecekte.. Kime ne? Sen, o delikanlıların (kız erkek farketmiyor) okudukları okullarını geliştir, harika eğitim yuvaları haline getir önce.. O gençlerin, özgürlüklerine engel olmuyoruz deyip, sadece türbanı üniversitelerde özgür kılıp, öğrenci evlerine yataklarına kadar el uzatıp, kendinle çelişme.. O zaman gör bak , o gençler kızlı erkekli ne güzel bir nesil oluveriyorlar..

Özgürlük denen şey , sadece bir gruba verilmez.. Özgürlük geneldir.. Hele ki, bir insanın en özgür olacağı yer, evi yatak odasıdır.. Nasıl bir aşağılamadır bu düşünebiliyor musunuz? Şu an her öğrenci, potansiyel sevişgen durumda malesef.. Yahu bırakın insanlar sevişsinler! Size ne! Yıllarca savaştılar da elinize ne geçti ? Derdi birbirini sevmek, teninin kokusunu zihnine kazımak olan yürekleri; ellerine silah vererek kirletmek mi derdiniz?

Herkes, sandığınız gibi bolca sevişelim, bolca içelim şerefsiz bir nesil olalım derdinde değil.. Gençlerle bu kadar uğraşmayın artık.. Yeri gelmişken , söylemeden edemeyeceğim.. O özgürlüklerini iade ettiğiniz türbanlı kardeşlerimiz, üniversite okurken hiç mi sevişmiyor sanıyorsunuz ?? Bu kadar kör olamazsınız cidden.. Ben susayım, Yılmaz Özdil ustanın o harika cümleleriyle devam edin siz.. Anlayabilene..

yilmaz-ozdil-kizli-erkekli

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *