Çok güzel bir hayat dersi oldu bu hafta sonu ve bu sabah.. Nefret ettirdiniz tüm devlet ve özel kuruluşlarından! Ve anladık ki , daha büyük bir afet yaşarsak sıçtığımızın resmidir.. 30 saat elektrik vermeyen UEDAŞ , utanmadan halktan sabır ister! Ama kendisi 3 gün ödenmeyen faturanın elektriği için sabır göstermekten acizdir!

Büyükşehir Belediyesi, uçaklar alır helikopterler kaldırır, ama kopan metro tellerini onarmak için 3 gün ister! İşin ilginç kısmı, bu sabah arıza oluşan o bölgede bir Allah’ın kulu da çalışma yaparken görülmez! Zira malum insanların uykuları, halkın ulaşımından daha kıymetlidir! Sonra da böbürlenirler, ulaşım sorunu yok diye.. Tabi canım tabi!

Hadi onu da sineye çektik, gidelim bankadaki paramızı çekelim dersiniz ama ne garip ki VakıfBank atm sinde de elektrik yoktur! Paranızla rezil olursunuz!

Velhasıl, Allah bizi daha büyük afetlerden korusun.. Zira, bir lodosta bu kadar çöken bir sistem, daha büyüğünde neler yaşatır kimbilir?? Kimse sistemi, belediyeyi falan övmesin sakın bana artık! Çalışıyorlar falan filan geyikleri yapmasın! Doğru düzgün belediye,kurum,şirket,banka ve diğerleri, zor zamanda belli olur, güneşli günlerde değil!

One thought on “Bursa’da Lodos!

  1. Diline aline sağlık evlat

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *