Yorumlarım

Bir şeyin kokmaya başlaması!

bira

Bu ve benzeri paylaşımlara anlam veremiyorum ben artık.. Kapatmış başını içiyor diye nesini siyasete bağladınız ki bunun? Siyaset falan umrumda değil, ama bir şeyin bokunun çıktığı ve artık kokmaya başladığının resmidir bu.. İçen içer, kapatan kapatır , açan açar.. Açan da içer, kapatan da içer.. Kime ne? Siyasetçiler her boka karışıyor diye uyuz olan toplum, kapalı bir kız bira içiyor diye bu fotoğrafı siyasete bağlayıp neden paylaşma gereği duyar? Bu kadar mı yobaz kafalarla dolduk, ileri düşüncelere sahibiz sanarken? Eminim bir çok insana dokunacak laflar ediyorum, ama birinin artık bir diğerini dürtmesi ve uyandırması gerekiyor..

Zira, yok açık kapalı yok içen içmeyen yok dindar dinsiz diye diye memleketin içine edenlere yardım ettiğimizi farketmeyeceğiz böyle giderse..
Lütfen, bırakın herkes hayatını keyif aldığı gibi yaşasın.. Bırakın, içmek isteyen içsin, kapanmak isteyen kapansın.. Birini yaptığı için diğerini yapmasında abukluk aramayı bırakın lütfen.. Çünkü, emin olun biri varken diğerinin olmayacağı zamanları çoktan geçtik.. İbadetini eden, gidip içkisini de içsin, bu kimseyi bağlamaz, bağlayamaz.. O adamın yahut kızın hesabını sen mi vereceksin ??

Yapmayın lütfen.. LÜTFEN!

Leave a Reply

Your email address will not be published.