jit-bit macro recorderBilgisayarlarımızda bütün gün bir şeylerle meşgul oluruz ve bazen bazı işleri tekrar tekrar her gün yaparız.. Otomatiğe bağlandığından mıdır bilinmez, o işler her gün eksiksiz tamamlanıverir.. Peki, her gün tekrarladığınız işlerinizi , bir kereliğine kaydetseniz ve sonrasında tek bir mouse tıklamasıyla o işi bilgisayarınız kendisi hallederken, siz kahvenizi yudum yudum içinize çekseniz fena olmaz mı?

Bu iş için bir sürü program var.. Benim yıllardır kullandığım ancak artık Windows 7 de kayıt edememe hastalığından dolayı beni kendisine küstüren ismi lazım değil programdan da harika bir programla tanıştım bugün.. JitBit Macro Recorder.. Kullanıcı dostu , keyifli ve kolay anlaşılır arayüzü ile sizi karşılayan programın kullanımı da çok basit.. Siz , yaptığınız standart işi yapmadan önce, kaydet bunu canım diyorsunuz.. O kaydediyor.. Daha sonrasında, isterseniz bunu .exe ye aktarıp, tek tık mantığıyla çalıştırmanız için size sunuyor.. Tabi , bu işlemi yapabilmek için kişisel kullanımda   $39 cık bir ücrete kıymanız gerekmekte.. İnanın, o rakamdan fazlasını yaptığını görünce, iyi ki aldım diyeceğiniz bir program..

Programı denemek isterseniz, buyrun buradan :  Jitbit Macro Recorder

[heading centered=”yes” margin_bottom=”no”][/heading]

If you need a program about automatic job with your computer. You are right place to find your needs. Jitbit Macro Recorder is a automation tool at your computer. You only record one time your recurrent jobs. JitBit Macro Recorder catch you mouse clicks, keyboard hits and others! For example you need to change something in macro. Do you change it ? Yes you can! And so easly. After you record your job , you can buy a coffee for you and me! Because you have time to drink your coffe. Jitbit Macro Recorder is doing your repetous jobs for you.

You can save time , and you can save money with it. If you want to do this, follow this link : Jitbit Macro Recorder

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *